Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana  Troščáková maklér
Ing. Zuzana Troščáková
troscakova@benard.sk
+421 907 211 103

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ NA PRENÁJOM 2-izbový byt v Starej Ľubovni

Typ
Prenájom
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
01.05.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 400,00 €
Ing. Zuzana Troščáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 211 103

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s balkónom v novostavbe na ulici Obrancov mieru v Starej Ľubovni. Byt sa nachádza na na 1 NP v blízkosti centra mesta, zdravotného strediska a obchodného domu Družba. V cene prenájmu bytu je aj parkovacie miesto pri bytovom dome. Cena prenájmu je 500€/mes. vrátane energii (400€ nájom + 100€ energie. V byte je zariadená kuchyňa vrátane spotrebičov, kúpeľňa a WC (bez práčky, jedálenský stôl, TV komoda a vstavaná skriňa v spálni). K bytu prislúcha aj pivnica. Prenájom je možný ihneď. Vhodné na dlhodobý prenájom. Pre viac informácií, kontaktujte RK.