Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

172266 Chata 2+1 Bezovec - Piešťany len 17 km

Stará Lehota, Klenkov vrch Arrow

175440 Chata 2+1 Bezovec - pozemok 350 m2 - Piešťany len 17 km

Stará Lehota, Klenkov vrch Arrow

Rekreačná chata/dom - novostavba, Moravany nad Váhom

Moravany nad Váhom, Striebornica Arrow

171848 Záhrada 412 m2 + Chatka v obci Banka pri Piešťanoch

Banka, Hlavná Arrow

Zľava! Rekreačná murovaná chata/dom, polosamota, SOKOLOVCE

Sokolovce, . Arrow