Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
269 149 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Murovaná chata so saunou na predaj - Košiarny Briežok

Typ
Predaj
Mesto
Smižany
Ulica
Košiarny Briežok
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
12.08.2018
Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka na predaj krásnu veľkú murovanú chatu vo vyhľadávanej lokalite Košiarny Briežok, okres Spišská Nová Ves.

DISPOZÍCIA: chata pozostáva z 3 podlaží. Podzemie (47,61m2) tvorí chodba, kotolňa s kuchynským kútom, sauna so sprchou a kúpelňa. Prízemie (49,71m2) pozostáva z veľkej spoločenskej miestnosti, v ktorej sa nachádza aj kozub, kuchynka a sklad. V podkroví (21,82m2) sa nachádza jedna izba. Orientácia juhozápad.

VYBAVENIE: chata má vlastnú studňu s hľbkou vrtu 25 m. Kanalizácia je riešená septik. Kuchyňa je plne vybavená, je tu kuchynská linka, sporák, stôl a stoličky.

Súčasťou chaty je aj veľká zastrešená terasa.

Ohrev teplej vody je zabezpečný elektrickým zásobníkovým ohrievačom. Elektroinštalácia je svetelná i motorická s rozvádzačom a poistkovými automatmi. Vykurovanie kozubom.

Sedlová strecha na drevenom krove.

Strešná krytina: pozinkovaný plech.

Svahovitý pozemok.

Chata si vyžaduje rekonštrukciu.

VÝHODY: vynikajúca tichá a turisticky rozvinutá lokalita - výborná investičná príležitosť, ale aj vhodné prostredie na relax, krásna príroda.

LOKALITA: výborná lokalita vzhľadom na turistiku - Slovenský Raj a zároveň aj tichá lokalita blízko potoka - ideálne na relax a odpočinok. Len 10 minút od mesta Spišská Nová Ves, kde je kompletná občianska vybavenosť.

CENA: 46 000 €

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.