Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Skvelé jedlá z novej kuchyne

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2017 - 2013
Zaiste nám dáte za pravdu, že keď si kúpite dom alebo byt, najlepšie sa cítite v kuchyni, ktorú si navrhnete sami, podľa svojich potrieb. Sami najlepšie viete, aké druhy úložného priestoru potrebujete na riad a aké zasa na uskladnenie potravín či jedálenského servisu. Aj vôňa novej kuchynskej linky má navyše svoje čaro.  

 

Kuchynské linky sektorové aj komplety

Mnohí z nás si chcú kuchyňu vyskladať podľa vlastného vkusu a požiadaviek na funkčnosť. Jedni si potrpia na moderné prevedenie kuchyne, iní skôr zápasia s atypickými tvarmi miestnosti. Našťastie, výrobcovia kuchynských liniek už myslia aj na tieto prípady, a preto dnes nie je problém zaplniť kuchynskými skrinkami aj rohy. To oceníte najmä v prípade, že vám kuchyňa neposkytuje dostatok priestoru na dlhú kuchynskú linku. Štýlové domáce gazdinky si veľmi obľúbili moderné rohové kuchyne, ktoré ušetria nejaký ten centimeter, a tak sa môžu v kuchyni pohodlne pohybovať bez toho, aby pri prechode pomedzi kuchynskú linku a stenu nemuseli sťahovať brucho. J Riešiť netradičné tvary miestnosti však viete aj modernou sektorovou kuchyňou. V tomto prípade si sami určíte druh a počet skriniek, horných aj dolných. Tu je však dôležité neprerátať sa a myslieť na dĺžku steny, ku ktorej budete kuchynskú linku osadzovať. Pre kuchynské komplety sa rozhodujeme väčšinou vtedy, ak nám v tom nebránia ani priestorové možnosti, ani prehnané nároky na úložné možnosti.  

Znaky modernej kuchyne

Moderná kuchyňa je vzdušná a kuchárovi poskytuje komfort pri varení. Kuchynské linky, rohové aj klasické, zoženiete v najrozmanitejších farebných odtieňoch alebo dekoroch dreva. V súčasnosti zažíva svoj boom biela kuchyňa, lesklá alebo matná, často v nádychu retro/vintage a vidieckeho štýlu. Aj tú najobyčajnejšie vyzerajúcu kuchyňu môžete oživiť zaujímavými úchytmi či netradičnou pracovnou doskou, obkladom či dokonca tapetou. Ak je vaša kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou, nezabúdajte na stôl a kuchynské stoličky. Niekedy sa stáva, že vám neostane peniažkov nazvyš, a tak volíte jednoduchšie typy stoličiek, avšak aj v tomto prípade máme pre vás riešenie. Skúste návleky na stoličky. Kuchyňa razom nadobudne luxusný vzhľad. Aktuálnym hitom sú najmä kvetové motívy, vďaka ktorým kuchyňa doslova rozkvitne. Kuchynské stoličky nemusia byť všetky rovnaké, svoje návštevy prekvapíte, ak sa budú stoličky za vrchstolom od ostatných odlišovať a budú napríklad rozmernejšie alebo v inom farebnom odtieni. Nebojte sa šokovať.