Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 363 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Barbora Knotková
knotkova@karinpartners.sk
0915 563 994

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chatka v krásnom prostredí pri Skalici

Typ
Predaj
Mesto
Skalica
Ulica
xxx
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
52 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Mgr. Barbora Knotková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 563 994

Popis nehnutelnosti

Karinpartners Vám ponúka na predaj chatku v krásnom prostredí pri Skalici v časti Darmovise s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Celková plocha nehnuteľnosti je 650 m2, zastavaná plocha robí 52 m2. Súčasťou chatky je internetové pripojenie, odpad je riešený septikom. Mesačné náklady na elektrinu vychádzajú približne na 100 €. Budúcim majiteľom zostáva stavebný materiál na prípadnú rekonštrukciu. Kúrenie je riešené krbovými kachlami. Prístavba je stará dva roky a je podpivničená. Chatka má plastové okná a bezpečnostné dvere.

Dispozične - v chatke sa nachádza priestranná kuchyňa, spálňa, WC, a kúpeľňa s vaňou. V podkroví je jedna samostatná izba. K domu prináleží aj záhradka, z ktorej je krásny výhľad. Chatka je čiastočne zrekonštruovaná a je vhodná na celoročné využívanie, nakoľko majitelia urobili nové rozvody vody a elektriny.

Okolie - Darmovise sa nachádzajú asi 3 km od Skalice.

Cena – 37 000 € vrátane provízie RK a právneho servisu.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Mgr. Barbora Knotková - 0915 563 994, mail: knotkova@karinpartners.sk

Zuzana 0902 566 396, maklerskalica@karinpartners.sk