Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ŠIŠOV - 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM -POZEMOK 5800 m2 - ZASTAVANÁ PLOCHA 755 m2 -GARÁŽ

Typ
Predaj
Mesto
Šišov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 54 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180001 Ponúkame Vám -EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - na predaj rodinný dom v obci Šišov - okres Bánovce nad Bebravou - v pôvodnom stave. Nachádza sa na rovinatom  pozemku o výmere 5800 m2 - zastavaná plocha je 755 m2. Dom má 5 izieb , 2 kuchyne , kúpeľňu s klasickou vaňou  a WC  , 2 komory a je čiastočne podpivničený .Na pozemku sa nachádza priestranná garáž . Okná sú drevené (pôvodné) , podlahy - betónové . Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Čiastočné podpivničenie.  Na pozemku sa nachádza studňa, prípojka plynu . Výhody:  škola, škôlka,lekáreň , pošta ,obchod , zimná záhrada,  rozsiahly priestor na parkovanie v prednej časti pozemku , vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. CENA - 54.000 ,- € . Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky