Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v obci Sielnica

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Sielnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
91 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 255 000,00 €
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v centre obce Sielnica. Domy je možné využiť na bývanie, podnikanie alebo na dve bytové jednotky. Postavené sú na rovinatom, slnečnom pozemku, ktorého rozloha je 1010 m2. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova.

Predný dom je starší a prešiel čiastočnou rekonštrukciou - okná, podlahy, schodisko a kúrenie. Prízemie pozostáva z chodby, troch izieb, kúpeľne s WC a komory. V suteréne sa nachádza kuchyňa. Zastavaná plocha domu je 91m2. IS: elektrika, verejný vodovod, plyn, žumpa. Dom sa vykuruje plynovými gamatkami.
Dom má zaujímavú dispozíciu, ktorá umožňuje dom prerobiť na moderné bývanie.

Zadný dom je zrekonštruovaný z hospodárskej budovy a vrchná časť domu je nová. Zastavaná plocha domu je 69m2. Prízemie pozostáva z chodby, kuchyne s obývačkou, kúpeľne s WC a komory. Na poschodí sa nachádza detská izba (predpripravená), spálňa so šatníkom a kúpeľňa (predpripravená). IS: elektrika, verejný vodovod, plyn, žumpa. Dom sa vykuruje plynovými gamatkami. V cene domu sú materiály na dokončenie - kúpeľne (dlažba, obklad), polystyrén na zateplenie domu, tehla na postavenie garáže s terasou.

Predajná cena nehnuteľností je 255 000 €.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk