Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Šetria čas aj námahu: Výhody akumulátorového náradia pri náročnej práci

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 199
Ešte pred niekoľkými rokmi bolo nemysliteľné používať akumulátorovú kosačku na úpravu a údržbu veľkého trávnika, pretože väčšinou išlo o nástroje s nízkym výkonom a krátkou autonómiou. Moderná technológia dnes zmenila veci natoľko, že batériové napájanie postupne nahrádza hlučný spaľovací motor bez najmenších problémov.

Nákup akumulátorového náradia ponúka množstvo dôležitých výhod, ktoré smerujú k výberu stále väčšieho počtu zákazníkov práve k tomuto typu náradia. Krovinorezy, nožnice na živý plot, reťazové píly, fúkače, akumulátorové kosačky, na trávu sú teraz dostupné na trhu aj ako profesionálne aku modely s vynikajúcim výkonom.

Takže okrem profesionálnej zváračky by ste mali zvážiť nasledujúce výhody tohto náradia a jeho potreby v domácnosti či záhrade.

Prečo je aku náradie čoraz populárnejšie?

Moderné aku náradie je tiché a ľahké, nespotrebúva palivo a má veľmi jednoduchú údržbu a je aj ekologickejšie ako spaľovací motor, ktorý beží na palivo a produkuje oxid uhoľnatý.

Menej znečistenia

Spaľovací motor funguje vďaka spaľovaniu, ktoré produkuje znečisťujúce výfukové plyny, zatiaľ čo akumulátorové náradie nevypúšťa žiadne výfukové plyny. Batérie sú navyše dobíjateľné elektrinou, ktorá môže pochádzať z obnoviteľných zdrojov, ako je fotovoltaika. Z týchto dôvodov môžeme povedať, že batériou poháňané stroje sú ekologickejšie.

Minimálny hluk

Hlučnosť náradia je faktorom veľkej únavy obsluhy. Akumulátorový motor však veľmi hlučný nie je. A mať tiché náradie je obzvlášť vítané pri profesionálnom použití, pretože vám umožňuje pracovať na záhrade ráno bez toho, aby ste rušili pokoj susedov.

Nižšia hmotnosť

Akumulátorové náradie je podstatne ľahšie, vďaka čomu je oveľa lepšie ovládateľné, čím sa znižuje únava pri práci.

Batéria eliminuje celý rad prvkov benzínového motora, ktoré si vyžadujú starostlivú a pravidelnú údržbu, ako je zapaľovacia sviečka, karburátor a vzduchový filter. To znamená veľkú úsporu nákladov a času bez ovplyvnenia výkonu.

Ak si teda chcete zjednodušiť prácu v náročnom teréne a bez dostupného zdroja elektrickej siete, neváhajte do akumulátorového náradia investovať.

Zdroj obrázka: mihalec/Shutterstock.com