Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite SEREĎ

Sereď Arrow

1,5 IZBOVÝ BYT, 31M2 S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTIM

Trnava, Krátka Arrow

Na predaj 1 izbový byt Trnava, ul. Mozartova

Trnava, Mozartova Arrow

Na predaj veľký 1 izbový byt Trnava ul. A. Kubinu

Trnava, A. Kubinu Arrow

Predaj veľkého 1izb. bytu s balkónom v Šali.

Šaľa, L. Novomeského Arrow

Útulný 1 izbový byt 34 m2 na Alexyho v Nitre

Nitra Arrow