Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný vynovený 1 izbový byt, Sládkovičova, Senica

Typ
Prenájom
Mesto
Senica
Ulica
Sládkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
05.10.2022
Aktualizované
01.12.2022
Cena 400,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný komplet vynovený 1 izbový byt, ul. Sládkovičova, Senica. K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie vo dvore. Byt sa prenajíma zariadený: kuchynská linka, umývačka riadu, chladnička, práčka, obývacia stena, sedačka, televízor, posteľ. K bytu patrí spoločný dvor, možnosť posedenia. Samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom. Samostatné WC. Štaník. Balkón nie je. Poschodie: 1/3. Byt sa nachádza na prízemí (v suteréne) nového rodinného polyfunkčného domu, je tu firma, kaderníctvo a 2 byty. Byt je v suteréne. Nemá klasické okná. Iba malé okná. Parkovanie v súkromnom oplotenom dvore, brána na diaľkové ovládanie. Tiché prostredie, pokojná ulica, zástavba RD, a zároveň na peši blízo do centra Senice. Byt k dispozícii ihneď. Je možné si ho ihneď zarezervovať.
Zviera vítané!
Cena prenájmu je 400 EUR vrátane všetkých energií, internetu a televízie. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314 alebo 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 907 765 314
+ 421 944 328 264