Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 899 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 izbový rodinný dom pri meste Sečovce

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Sečovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.08.2019
Aktualizované
12.05.2020
Cena 1,00 €
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Stankovce, len 8km od Sečoviec. Dom leží na krásnom rovinatom pozemku o rozlohe 27 árov, ku ktorému je príjazdová cesta aj z druhej strany pozemku. V dome začala prebiehať masívna rekonštrukcia pri ktorej sa odstraňovali závadné trámy, podlahy a omietky. To dáva novému majiteľovi široké možnosti následnej rekonštrukcie ktorú si môže prispôsobiť podľa svojích predstáv. Dom má tvar písmena L, predná časť domu sa skladá z dvoch samostatných veľkých izieb, už s vymenenými plastovými oknami a zateplením. Z týchto dvoch izieb sa dostanete do budúcej obývačky a menšej oblúkovitej izby, ktorá vám môže poslužiť ako pracovňa taktiež s vymenenými plastovými oknami. V dome je následne dalšia priechodná izba vhodná ako kuchyňa a v zadnej časti domu je oddelená kúpelňa s wc. V dome je potrebné zaviesť komplet elektriku, vodu a odpad. V záhrade je vykopaná studňa a pred domom prípojka na obecnú vodu. K zadnej časti domu je možné pribudovať dalších 50m2 nakoľko je to súčasťou stavebného povolenia. Dom je okamžite pripravený na kúpu a možnosť ho dokončiť a zariadiť podľa vašich predstáv. Obec Stankovce je tichá s príjemnými susedmi, 8km od Stankoviec sú Sečovce, v ktorých máte všetko potrebné k život.


Ak vás oslovila táto ponuka a viete si predstaviť jej následnú rekonštrukciu, neváhajte kontaktovať makléra Bc. Ladislav Šosták na číslo 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk