Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 118 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obec SAP 20 minút od DS /4 iZBOVÁ NOVOSTAVBA

Typ
Predaj
Mesto
Sap
Ulica
SAP
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.12.2019
Aktualizované
02.04.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Sap. Obec je vzdialená od Bratislavy približne hodinu cesty a od mesta Dunajská Streda 20 minút. Dom ponúka vysoký štandard v použití stavebných materiálov ako aj prevedenie stavby, dom bol postavený pre osobné použitie a nie na predaj. Dom je 4 izbový, kuchyňa je spojená obývačkou, kúpeľňa je spojená s WC, k dispozícii je aj ďalšia toaleta pre hostí. Kúrenie je elektrické (podlahové), v dome je predpríprava na krb, na kamerový systém, alarm je už namontovaný, Zabudovaná kuchynská linka (rúra, umýčka riadu, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, chladnička umiestnená v špajzi. Dom je oplotený moderným plotom z kovaného železa, elektrická brána, garáž úžitková plocha domu je 145 m2 V prípade potreby pomôžeme vybaviť výhodné financovanie. Bližšie info na osobnej obhliadke. Cena zahŕňa realitný a právny servis ako aj všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Viac info Tóth / 0908 153 937 (SK, HU) SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOK-u A NA iNSTAGRAME