Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba luxusného trojizbového bytu v Šamoríne

Typ
Predaj
Mesto
Šamorín
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
79 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
01.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

V Šamoríne vám ponúkame na predaj exkluzívne trojizbový byt v novostavbe na Cintorínskej ulici. Byt na okraji centra sa nachádza v modernom projekte, ktorý pamätá na minulosť a rešpektuje súčasnosť. Architektúra polyfunkčného objektu pripomína tradíciu stavieb starého Šamorína, prevedeného v modernom štýle. Cena holobytu s výmerou 79,84 m2 je  185 000 € s DPH. K bytu sa dá dokúpiť aj parkovné státie v najväčšej podzemnej garáži v Šamoríne s kapacitou 50 miest, ktorá sa nachádza priamo pod polyfunkčnou budovou. Moderný projekt je postavený v najvyššej triede. Steny sú postavené z 38 cm tehly a zateplené 10 cm polystyrénom, navyše medzi jednotlivými stenami je akustická tehla 25cm. Nový projekt vyrástol iba pár krokov od pešej zóny s dobrým napojením na mestské komunikácie. Komfort bývania zaručujú 6 komorové okná s trojsklom od firmy Slovaktuál a na južnej strane sú okná vybavená sunglass fóliou. Vchodové dvere sú nielen 3 bodové bezpečnostné, ale aj protipožiarne. Kúrenie je elektrické podlahové s inteligentným diaľkovým ovládaním (telefón / Iphod),  v každej izbe je termostat s možnosťou  samostatného nastavenia a ohrev vody je zabezpečený bojlerom. V byte je optický kábel pre internet a TV. Suterén okrem parkoviska ponúka aj pivničný priestor na odkladanie bicyklov a kočíkov. Na súkromnom dvore za bytovým domom bude parková úprava s oddychovou zónou. Polyfunkčná budova navyše ponúka v prízemných priestoroch viacero obchodných priestorov na služby a obchody, ktoré rovnako zvýšia komfort pre všetkých obyvateľov moderného komplexu. Ponuku sa určite oplatí vidieť.  

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 185.000,- EUR

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com