Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 882 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dvojpodlažný 4-izbové vilové dvojdomy s atypickými prvkami v interiéri

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Rovinka
Ulica
Rovinka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
15.07.2019
Aktualizované
15.07.2019
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám moderné bývanie 4-izbových vilových dvojdomov osadených na pekných pozemkoch v lukratívnej lokalite Rovinky.
Kvalitné prevedenie rodinných domov, ktorá dosahuje najvyššiu certifikáciu energetickej triedy A1.

Rodinný dvojdom tvoria 2 bytivé jednotky, ktoré sú oddelené akustickými priečkami a majú samostatné pozemky.
Úžitková plocha bytu je 111m2 a prislúcha mu pozemok o výmere 300m2. Záhrady sú orientované na západ.

Dispozíciu tvorí: prvé podlažie-zádverie (vstupná chodba), samostatné WC, obývacia izba s kuchynským kútom a výstup cez terasu do záhrady a druhé podlažie tvoria 3 samostatné spálne, kúpeľňa s WC, technická miestnosť.

Technická konštrukcia: brúsená keramická tehla Termobrik hr. 250 mm, certifikovaný zateplovací systém EPS hr. 150 mm, betónové stropné systémy Premaco, strecha plochá, tepelná izolácia z polystyrénu EPS hr. 240 mm, fóliová hydroizolácia Fatrafol, omietky sádrové a vápenno-cementové od výrobcu Baumit, okná a dvere z plastového nemeckého profilu Rehau Synego, 6-komor. profil s izolačným trojsklom, zásuvky a vypínače Legrand, plynové podlahové kúrenie, plynový kotol Protherm, bodové osvetlenie typu LED (vstupná chodba, WC, kúpeľňa, terasa), úsporné odťahové ventilátory (WC a v kúpeľni), vśetky siete- plyn, elektrika, voda, kanalizácia, optika.

Rodinný dvojdom bude dokončený do štádia holodom: 2x interiérový náter, zásuvky a vypínače, bodové osvetlenie v určených častiach, ventilátor v kúpeľni a WC, spevnené plochy pre 3 parkovacie miesta, chodníky a oplotenie, príprava pre terasu z betónu s metličkovou úpravou, príprava pre alarm, videovrátnika a klimatizáciu, príplatková možnosť osadenia krbu s exteriérovým komínom).
Možnosť dokončenia do štandardu na kľúč podľa dohody.

Rodinný dom má certifikáciu v energetickej triede A1. Bude pre nového majiteľa skolaudovaný developerom a následne mu bude pridelené súpisné číslo.
Predpokladané dokončenie 8/2019.

Lokalita obce Rovinka Vám poskytne komplexné služby vrátane školy a škôlky, supermarketov, pošty, reštaurácii vrátane výborného autobusového spojenia s Bratislavou, kt. sa od obce nachádza necelé 3 km.

Dineva Real Estate

dineva@dineva-realestate.sk

0948437798

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.