Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Riešenie ako uzavrieť prechody podlahy ako profesionál

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2022 - 530
Svoj domov si vybavujeme rôznymi materiálmi, ktoré ho nielen skrášľujú, ale aj pripravujú na dlhodobé a bezproblémové použitie. Jedným z takýchto materiálov sú aj podlahové krytiny. Aj keď sú z dôvodu pohodlia a estetiky v celom dome väčšinou použité rovnaké typy, je množstvo faktorov, ktoré spôsobuje pri ich aplikácii menšie nezrovnalosti. A práve na šikovné zamaskovanie týchto nedokonalostí máme pre vás ideálne riešenie.

Špeciálne profily prechodových a schodových podlahových líšt, ktoré vytvárajú hladké prechody medzi rôznymi krytinami a zabezpečujú dokonalé ukončenie okrajov.

Kvalitné hliníkové prechodové lišty

 

Potrebujete aby boli otvorené medzery medzi podlahami vkusne ukryté pred zvedavými pohľadmi, prachom a špinou? Aby ste pri každom kroku po podlahe mali zaistený komfort a bezpečnosť, je vhodné tieto prechody zamaskovať. Používajú sa na to špeciálne hliníkové prechodové lišty.

Ak sa v dome alebo byte pokladajú podlahové krytiny s rôznymi konštrukčnými výškami, nevzhľadné okraje nepôsobia vizuálne najlepším dojmom a nie sú ani bezpečné. Našťastie existujú rôzne prechodové profily, pomocou ktorých sa dajú prechody podlahy optimálne navrhnúť.

Hliníkové prechodové lišty sú odolné a zároveň ľahké. Z rôznych modelov si môžete vybrať:

  • narážacie prechodové lišty;
  • samolepiace;
  • s „T“ profilom (k vinylu aj keramike);
  • ukončovacie.

Zabudnite na nebezpečné rozdiely a konce

 

Adaptačné modely moderných schodových líšt a prechodových profilov sú ideálne, ak je konštrukčná výška medzi jednotlivými krytinami veľmi rozdielna. V závislosti od jednotlivých produktov je možné pomocou konkrétnych profilov vyrovnať výškové rozdiely až do troch centimetrov.

Pri schodových hliníkových profiloch si môžete vybrať z :

  • „F“ profilov;
  • samolepiacich „L“ profilov;
  • skrutovacích profilov vonkajších;
  • skrutkovacích profilov vnútorných.

Nebezpečenstvo zakopnutia s týmito dôležitými doplnkami tak okamžite zmizne a podlahová plocha sa atraktívne vylepší.

Zdroj obrázka: Vladeep/Shutterstock.com