Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Relax v prostredí prírody - v blízkosti a pohodlí vašej záhrady

Peter Miklos - 25.05.2021 - 974
Nie je to len príležitosť vychutnať si vynikajúcu kuchyňu s grilom, nápojmi, koktailmi, ale aj skvelá šanca na relaxáciu a odpočinok od mestského zhonu. Tak si poďte podmienky na takýto domáci wellness spolu s nami vytvoriť.

 

Krásna terasa v modernom štýle je úžasným miestom pre večerné stretnutia s priateľmi, obchodné obedy, firemné akcie, slávnostné bankety a recepcie. Môžete si tu vychutnať nádherný výhľad na prekrásnu prírodu, sviežosť bazéna, vynikajúce jedlo a koktaily!

Bonusom bude aj čerstvý vzduch, ticho, spev vtákov, jemné farby v prostredí terasy, ktoré vytvárajú pocit bezpečia a pokoja. K tomu si vyberte ešte pevné jedálenské stoly a príjemná spoločnosť.

Ani domov, ani záhrada

Terasa je v jadre malou prístavbou k domu alebo otvorenej verande. Zvyčajne je zariadená kvalitným záhradným nábytkom, stolom, kreslami a vhodným osvetlením, vďaka ktorému si príjemnú atmosféru môžete užívať aj večer.

Terasa môže byť otvorená alebo uzavretá - všetko závisí od veľkosti, želaní a spôsobu použitia. Nesmiete zabudnúť na správny výber podlahy, ktorá by mala byť odolná a rovnako pevná ako spomínaný nábytok.

Príjemné miesto na relax aj zábavu

Aby ste sa cítili na terase aj bezpečne, mali by ste myslieť na nepredvídateľný charakter počasia. Dážď alebo jasné slnko vás môžu veľmi rýchlo prekvapiť, preto by mala byť táto prístavba zabezpečená ochranou v podobe baldachýnu, dáždnika alebo pergoly.

Nezabudnite ani na svoje obľúbené záhradné doplnky. Práve oni robia vašu terasu jedinečnou a dodajú jej celkovú podobu či charakter. Záhradné kanvy na polievanie, nástenné kvetináče, vázy, vankúše a dokonca aj záhradné náradie môžu niekedy vytvoriť požadovaný vzhľad vašej obľúbenej terasy.

Stačí si vybrať správny model a dovolenka v bezpečí záhrady sa môže začať.

Zdroj obrázka: jackmazur/Shutterstock.com