Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Zakuťanský
zakutansky@benard.sk
+421 908 077 713

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

HOTEL REGETOVKA, REGETOVKA,OKR. BARDEJOV, POZEMOK 9062 m2

Typ
Predaj
Okres
Bardejov
Mesto
Regetovka
Ulica
Hlavná
Plocha priestoru
464 m2
Pridané
13.08.2021
Aktualizované
13.06.2022
Cena 0,00 €
Tomáš Zakuťanský Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 908 077 713

Popis nehnutelnosti

BENARD REALITY ponúka na predaj Horský hotel Regetovka, nachádzajúci sa v krásnom a pokojnom prostredí obce Regetovka, len 18 km od mesta Bardejov. Tento hotel s celkovou kapacitou 90 lôžok bol postavený za účelom hromadnej rekreácie v zimnom stredisku Regetovka. Hotel prechádza celkovou rekonštrukciou a predáva sa v stave začatej rekonštrukcie. Pre tento hotel bol vytvorený projekt pre prístavbu a celkové rozšírenie hotela o viac účelovú sálu, Wellnes s bazénikom a bowling.

Hotel Regetovka svojou lokalitou ponúka ničím nerušené ubytovanie, ako aj priestor na svadby, rodinné oslavy, školské výlety s ubytovaním, detské tábory, firemné konferencie a množstvo ďalších možností podnikania spojených s agroturistikou.

Rozsahom ide o štvorpodlažný objekt, bez podpivničenia, má dve nadzemné a dve podkrovné podlažia, druhé podkrovné podlažia tvoria mezonetové spálňové priestory prístupné vnútornými schodiskami z izieb.
Hotel bol skolaudovaný v roku 2003 a momentálne prechádza rekonštrukciou, kde bola kompletne vymenené elektroinštalácia, vodoinštalácia a má nové okná.

Základné informácie o hoteli:
- rozloha pozemku 9062m2,
- zastavaná plocha hotela 464 m2
- murovaná stavba (kváder) zateplená polystyrénom o hrúbke 5 cm
- strecha – betónová škridľa
- nové okná
- nová elektroinštalácia a vodoinštalácia
- objekt je napojený na elektroinštaláciu z verejných rozvodov, voda samospádom zo súkromného záchytného prameňa a vodojemu nad hotelom, kanalizácia je vedená do záchytnej žumpy, čističky odpadových vôd a do miestneho potoka,
- vykurovanie je ústredné, zdrojom je plynová kotolňa napojená na prípojku propán-butánu zo zásobníkov (2 ks PROBUGAS)

Predávajúci predáva hotel v stave v akom sa momentálne nachádza ( v stave začatej rekonštrukcie). Hotel si v prípade záujmu viete dokončiť podľa svojich predstáv a v prípade záujmu je k dispozícii aj projekt na celkové rozšírenie kapacity hotela o viac účelovú sálu, Wellnes s bazénikom a bowling.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Slovenskej ul. č. 8 v Prešove, prípadne mailom na zakutansky@benard.sk alebo na telefónnom čísle 0908 077 713.

ZADARMO K TEJTO NEHNUTEĽNOSTI DOSTANETE:
¬ inzerovanie nehnuteľnosti na najsledovanejších realitných portáloch a v miestnych novinách;
¬ preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti;
¬ vysvetlenie problémov záložných tiarch, vecných bremien a pod.;
¬ právny servis zabezpečený právnikom s dlhoročnými skúsenosťami;
¬ kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely;
¬ poplatky za overenie podpisov na zmluvách u notára;
¬ správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,-€
¬ realitné, daňové a právne poradenstvo;
¬ zabezpečenie znalca na vypracovania znaleckého posudku;
¬ vypracovanie ponúk na zabezpečenie úveru u nášho hypotekárneho odborníka, ktorý spolupracuje s viacerými bankami