Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Recept na kuchyňu snov: Jednoduchý a kreatívny

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2022 - 320
Riad, kuchynské spotrebiče a iné dôležité doplnky kuchyne musia byť často uložené v tých najmenších priestoroch. To nie je vždy jednoduché, preto je nevyhnutné správne naplánovať kuchyňu a vybaviť ju malými vesmírnymi zázrakmi.

Ukážeme vám, pomocou ktorých šikovných nápadov a rád to pôjde „ako po masle“.

Kuchynská linka na mieru

 

Pri plánovaní kuchyne by ste mali myslieť na prepracovaný systém organizácie, aby ste sa potom mohli ľahšie vyhnúť problémom s priestorom. Takýmto najlepším prepracovaným systémom organizácie je moderná kuchynská linka na mieru, v ktorej si nájde miesto každá jedna položka kuchyne a zároveň bude pôsobiť vkusne. Ide o vytvorenie vzájomnej harmónie, o ktorú sa postará kombinácia funkčnosti s estetikou.

Nebojte sa vysokých cieľov

 

Absolútnym úložným priestorovým zázrakom sú vysoké skrinky, ktoré sa dajú multifunkčne využiť s rôznymi vložkami. Nezabudnite, že aj dvierka skríň takéhoto nábytku ponúkajú potenciálny úložný priestor.

Nájdite si vhodného dodávateľa takéhoto nábytku na internete a pustite sa do zariaďovania. Mnohí z nich do svojich zostáv vyvinuli a inštalovali šikovné riešenia, ktoré vytvárajú priestor pre utierky, fľaštičky s čistiacimi prostriedkami či dokonca potraviny. Presne tak, ako nábytok Albero z Bratislavy.

Spodné skrinky s výsuvmi a organizačným systémom

 

Nebojte sa siahnuť aj na dno. Spodné skrinky s výsuvmi namiesto klasických dvierok sú nenahraditeľné v každej kuchyni. Na to sa najlepšie hodia plno výsuvné zásuvky, aby sa vďaka nim dal využiť aj najvzdialenejší roh.

Spravidla však nestačí len raz niečo odložiť do šuplíka – chaos sa šíri príliš rýchlo. Aby ste sa tomu vyhli, sú vhodné takzvané zásuvkové systémy, v ktorých nájdete papier na pečenie, nože, hrnce a mnoho iného. To najdôležitejšie náčinie tak máte hneď po ruke a nemusíte ho ani hľadať.

Uvidíte, že aj tieto jednoduché kroky, vám pomôžu pri zariaďovaní kuchyne snov.

Zdroj obrázka: Breadmaker/Shutterstock.com