Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Salandra
tatiana.salandra@anoreal.sk
0948 868 682

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 4 izbový byt, 84 m2, Rajec

Typ
Prenájom
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Ulica
Mudrochova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
26.03.2023
Aktualizované
26.03.2023
Cena 0,00 €/mes.
Tatiana Salandra AnoReal
Kontaktovať makléra 0948 868 682

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 4-izbový byt o výmere 84m2, ktorý sa nachádza v meste Rajec na Mudrochovej ulici. Byt má nové plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. V okolí bytu je bezproblémové parkovanie. Voľný ihneď. Cena dohodou!!! TREBA VIDIEŤ!!! Viac info u nás v RK.Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk