Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatiana Salandra
tatiana.salandra@anoreal.sk
0948 868 682

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom obchodný priestor, 32 m2, Rajec

  • Komerčné objekty, Prenájom, Žilina, Rajec | pic. 0
Typ
Prenájom
Okres
Žilina
Mesto
Rajec
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
32 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
26.03.2023
Aktualizované
26.03.2023
Cena 255,00 €/mes.
Tatiana Salandra AnoReal
Kontaktovať makléra 0948 868 682

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 32 m2, ktorý sa nachádza v meste Rajec. Tento priestor sídli na prízemí budovy, je možné ho využívať na obchodné, alebo kancelárske účely, aj ako sídlo firmy....Možnosť parkovania vo dvore. Mesačný nájom 255 eur + Dph. Treba vidieť. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk