Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 826 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt Púchov ( REZERVOVANÝ )

  • Byty, Predaj, Púchov | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
11.01.2020
Aktualizované
28.03.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Púchove na ulici Obrancov mieru. Byt s výmerou 64 m2 sa nachádza na 2. poschodí 3 poschodového tehlového domu. Dom je zateplený a bez výťahu.  Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, veľkej obývačky s balkónom, z ktorej je vstup do dvoch menších izieb. WC a kúpeľka sú samostatné. Byt sa predáva v pôvodnom stave, je vhodný pred tých, ktorí si ho chcú prerobiť podľa vlastných predstáv, ale aj ako investícia. K bytu prislúcha aj pivnica. Parkovanie pri dome. Vyhľadávaná tichá lokalita. V blízkosti škola, škôlka, potraviny...5 min peši do centra. Cena 83 800 €

Kontakt: Karin Trenčanová 0903 152 939           Email: trencanova@vasereality.sk        ID: 177993

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky