Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Tehlový 2 izbový byt, Púchov, širšie centrum, 70 m2 RÝCHLE JEDNANIE - ZĽAVA

  • Byty, Predaj, Púchov | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
16.07.2019
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj zaujímavý veľký 2 izbový byt priamo v širšom centre mesta Púchov. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, prislúchajú k nemu 2 veľké pivnice (15 m2) a spoločný priestor v podkroví. Kúrenie centrálne.

Byt má samostatnú kuchyňu, kúpeľňu, samostatné WC a dve veľké izby. Väčšia výmera bytu umožňuje zmenu dispozície na 3 izbový byt, kde vzníkne byt 3 + kk. V byte sú vymenené okná a celkovo je veľmi zachovalý a udržiavaný. Potrebné dokončiť rekonštrukciu funkčnej kúpeľne podľa predstáv budúceho majiteľa (nie je dokončené kvôli plánovanej zmene dispozície bytu).  K bytovému domu patrí veľký dvor ktorý je vhodný na hry pre deti, alebo na oddychové letné posedenie. Výhodná poloha v meste kde je dostupná kompletná infraštruktúra. Mesačné náklady cca 180,- Eur (3 osoby). KÚPOU VOĽNÝ IHNEĎ !!!

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti získate v RK a obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundová@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky