Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 271 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Profesionálne krtkovanie vyrieši vaše trápenie so zablokovaným odpadom

Redakcia Predajprenajom.sk - 28.10.2020 - 795
V súkromných domoch, bytoch alebo v kancelárskych priestoroch sa človek musí často zaoberať aj problémom upchatých vodovodných a kanalizačných potrubí. Tento problém je vždy prekvapením a prináša nepohodlie v podobe stojatej vody vo vodovodných zariadeniach alebo nepríjemných pachoch v priestoroch. Ako môžete tento problém vyriešiť?

V prípade náhleho zablokovania potrubia sa často snažíme tento problém najskôr vyriešiť sami. V mnohých prípadoch si ale s touto situáciou nedokáže poradiť ani ten najšikovnejší domáci majster. A práve vtedy prichádza na rad pomoc profesionálneho odborníka. Tím ľudí, ktorí majú s krtkovaním, prebíjaným odpadov a čistením kanalizácie tie najlepšie skúsenosti a prax.

Ako vám krtkovanie pomôže?

Nevyspytateľné počasie, životný štýl, nesprávne čistenie, typ konštrukcie a použité materiály sa veľmi často vedia postarať o to, aby nám odpad prestal plnohodnotne slúžiť. Až v momente jeho zablokovania si uvedomíme dôležitosť celého systému, ktorý sme dlhodobo podceňovali a zanedbávali.

Profesionálne krtkovanie ale dokáže našťastie problémy s odpadom vyriešiť. Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie, čistenie kanalizačných prípojok, odmasťovanie usadenín z potrubia, čistenie WC, pisoárov a stúpačiek, umývadiel a iných odpadových systémov patrí do širokého portfólia služieb profesionálov.

Pomocou modernej techniky a nonstop

Profesionálne čistenie kanalizácie je vec jedna, dostupnosť služieb druhá, pretože v prípade odpadu ide často o sekundy, ktoré môžu ochrániť celý váš majetok pred pohromou. A práve preto je vám tento typ služby k dispozícii nonstop aj počas víkendov a sviatkov.

Nechýba ani špeciálna monitorovacia technika – TV monitoring potrubia, pomocou ktorého vedia odborníci zistiť, aký je skutočný stav potrubia a ktoré kroky by najlepšie pomohli. Špeciálna kamera umožňuje nahrať videozáznam alebo fotky uložiť na USB kľúč, takže máte dokonalý prehľad a viete ako postupovať ďalej.

Takže, pokiaľ potrebujete v tomto smere pomoc, hľadajte ju na správnom mieste, ktorým je profikrtkovanie.sk

Zdroj obrázka:JRJfin/Shutterstock.com