Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Pripravte váš interiér na príchod hrejivých slnečných lúčov

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 707
O pár týždňov tu máme jar. Obdobie charakteristické nielen vyššími plusovými teplotami, ale aj väčšou intenzitou slnečného žiarenia. Slnko je pre náš život veľmi dôležité, sú však chvíle, kedy jeho lúče moc nemusíme. Ich vplyvom blednú rôzne povrchy a naše oči sa necítia komfortne. Ako týmto situáciám predísť?

Vyskúšajte rolety

Rolety sú možno jednou z najobľúbenejších možností, pretože sa pýšia jednoduchou inštaláciou a príjemnou cenou. Mnohé z nich sú zo špeciálneho materiálu, ktorý dokáže blokovať až 95 % slnečných lúčov a vytvoriť tak v interiéri príjemný tieň a atmosféru. Navyše si vďaka moderným látkovým roletám môžete vybrať aj z množstva krásnych dizajnov.

Jednoducho sa inštalujú a ovládajú

Veľmi veľkou výhodou moderných interiérových doplnkov je ich efektivita. A tú oceníte aj pri inštalácií roliet. Nemusíte si k tomu najímať žiadneho profesionála. Rovnako oceníte aj ich pohodlné a originálne používanie v praxi, ako je to napríklad pri krásnych screenových roletách.

Neobmedzujú vás pri vetraní

Veľmi dôležitým bodom tienenia je, aby neovplyvňovalo vetranie okien. Pri moderných látkových alebo screenových roletách to určite nehrozí, pretože sa inštalujú na okno a nie jeho okolie, čím je prívod dôležitého čerstvého vzduchu do miestnosti vždy zaistený.

Ak vám ale vyhovujú viac žalúzie, ani tu sa nemusíte báť izolácie, všetko je vďaka použitím materiálom, systému a konštrukcií prispôsobené čo najvyššiemu komfortu. Samozrejme, aj tu treba brať ohľad na overeného predajcu, ktorým je napríklad aj Profirol.

Zdroj obrázka:Nongnuch_L/Shutterstock.com