Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Ľubica Hrdá
hrda@realitycomfortpd.sk
+421 907 590 654

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Zariadený 1-izbový byt s pozemkom

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Riečna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
30.03.2021
JUDr. Ľubica Hrdá REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 907 590 654

Popis nehnutelnosti

Ak hľadáte bývanie v byte, ale s komfortom bývania ako v rodinnom dome, potom je práve Vám určená naša ponuka bytu na Riečnej ulici v Prievidzi. 1-izbový byt sa nachádza v prízemnom tehlovom bytovom dome so 4 bytovými jednotkami. Každá bytová jednotka má vlastný vstup a je od susednej oddelená plotom. Byt má obytnú plochu 50 m2 + 12 m2 má vstupná uzatvorená veranda. Dispozícia je nasledovná: veľká kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť a priestranná izba, z ktorej je vstup na slnečný pozemok za domom, ktorý môžete využívať ako úžitkovú či okrasnú záhradku. Hlavný prístup k bytu je cez predzáhradku, v ktorej sa nachádza veľký drevený altán s terasovým sedením. K bytu prináleží taktiež drevený sklad a spoločné pozemky.

Byt je kompletne zrekonštruovaný, má vlastný ohrev vody cez elektircký bojler, vykurovanie riešené cez elektrické infrapanely a akumulačné kachle, predprípravu na krb a predáva sa s kompletným zariadením a vybavením (vrátane všetkých elektrospotrebičov) ako na fotografiách. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 100 €.

Nemá žiadnu ťarchu, možnosť financovania aj cez HU, s ktorého vybavením Vám bezplatne pomôžeme.

Pre bližšie informácie a obhliadky volajte 0907 590 654 JUDr. Ľubica Hrdá