Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfort.sk
0903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na predaj útulná záhradná chatka so záhradou v sade „600 ročnice“ v PD

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
30 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
15.01.2017
Aktualizované
17.02.2017
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra 0903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku so záhradou (293 m2) v sade „600 ročnice“ v Prievidzi. Dispozične je chatka rozdelená na dve podlažia, kde na prízemí sú dve miestnosti vrátane WC. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza jedna miestnosť s krbom a balkónom s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Chatka je umiestnená v svahovitom teréne, kde sú vybudované terasové polia, k dispozícii je aj úžitková voda na polievanie. K chatke prislúcha aj priestranná terasa s vonkajším krbom. Prístup k záhradkárskej osade je po asfaltovej ceste.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.