Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 337 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Priestor pre vychutnávanie lahodných pokrmov a príjemné spoločenské konverzácie

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2022 - 697
Nielen vychutnávanie lahodných pokrmov, ale aj príjemná spoločenská konverzácia patrí do každej jednej kuchyne. Aby bola táto miestnosť na daný účely prispôsobená do posledných detailov, je potrebné si ju správne zariadiť a vybaviť adekvátnym príslušenstvom.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako si zariadiť vysnívanú kuchyňu tak, aby ste si v nej mohli vychutnať nielen obľúbené pokrmy, ale aj voľný čas.

Premyslite si všetky dôležité detaily

 

Akokoľvek to znie ako samozrejmosť, skôr ako začnete zariaďovať jedáleň, mali by ste sa oboznámiť so situáciou v miestnosti a ujasniť si svoje potreby. Potrebujete veľa miesta na prípravu, skladovanie a varenie, alebo sa chcete sústrediť na dlhý stôl, pretože vás baví zabávať hostí?

Výber dizajnu kuchyne je viac než len vecou vkusu. Akýkoľvek model kuchyne a usporiadania si vyberiete, vždy by mal zostať prioritou hladký priebeh varenia s príjemnými kuchynskými tvarmi, aby zostali cesty medzi jedálenským stolom a pracovnými plochami voľné.

Stavajte na pevných základoch

 

Nohy stola sú jedným z najdôležitejších prvkov nábytku v každom priestore. Predstava, že by ste trávili čas v kuchyni bez stola, je asi nereálna. Aby vám ale tento doplnok slúžil dlhé roky, nestačí myslieť pri jeho výbere len na pevnú pracovnú dosku, ale jeho odolné stolové nohy.

Stôl by mal byť predsa nielen funkčný, ale aj stabilný. Ak ho teda do svojej kuchyne práve teraz vyberáte, mali by ste začať s pevným a stabilným základom. A aby to v konečnom dôsledku pôsobilo aj vkusne, odporúčame vám zamerať sa na štýlové Hairpin nohy.

Stredobodom jedálenskej kuchyne je predsa útulný jedálenský stôl. Predstavuje obytnú časť a býva centrom rodinného života. A vďaka týmto nohám sa stane tou najväčšou ozdobou vašej kuchyne.

Nechajte krásu a pohodlie vyniknúť v správnom svetle

 

Okrem základného osvetlenia na strope, nad pracovnou doskou kuchynskej linky a sporákom, potrebujete atmosférické osvetlenie aj nad jedálenským kútom. Aby svetlo príjemne pôsobilo po celej ploche, veľkosť a tvar osvetlenia by mali ladiť so stolom. Vzdialenosť medzi závesným svietidlom a doskou stola by mala byť okolo 60 centimetrov, aby nič neoslňovalo a bol jasný pohľad na osobu, ktorá sedí pri stole.

A aby kontrast k okoliu nebol príliš silný, potrebujete ako súpera aspoň jednu ďalšiu lampu. Útulné ostrovčeky svetla aj zo stojacích alebo stolových lámp predsa dotvárajú osvetlenie jedálne.

Zdroj obrázka: Followtheflow/Shutterstock.com