Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 503 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný 3 izbový mezonet, kompletne zariadený pre náročných

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Celková plocha
71 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.09.2018
Aktualizované
07.10.2019
Cena 750,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom ihneď voľný nadštandardný 3 izbový byt o výmere 71 m2, nachádzajúci sa v novostavbe na ulici Komenského 24 v Prešove. Tento byt spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Byt je na 3.poschodí a je rozdelený na 2 časti. Dole je vstupná chodbička so vstavanou skriňou, kompletne vybavená kuchyňa so všetkými vstavanými spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, rúra na pečenie, mikrovlnka), kúpeľňa s vaňou a WC, obývačka, balkón, v centrálnej časti dizajnové drevené schodište so zástenou zo skla, vedúce na poschodie - do súkromnej zóny bytu. Na hornom podlaží sa nachádza priestranná spálňa so vstavanou skriňou a pracovňa. Byt je plne klimatizovaný, vybavený internetom, TV, klimatizáciou, podlahovým kúrením, vlastný kotol zabezpečuje plynulú reguláciu tepla a ohrev vody. Z obývačkovej časti je francúzskymi dverami výstup na balkón, ktorý je vizuálne oddelený od okolitých bytových domov umelým brečtanom, ktorý pôsobí ako prirodzená ochrana pred neželanými pohľadmi susedov, keď pijete svoju kávu. Celý byt je moderne a nadčasovo zariadený - na stenách benátsky štuk a kamenný obklad, pohodlné sedenie aj spanie na modernom novom nábytku Vám zabezpečí ozajstný komfort bývania. Byt sa prenajíma s kompletným zariadením a vybavením, ktoré vidíte na fotografiách. Podmienkou prenájmu je zloženie 2-mesačného depozitu a prvého nájomného vopred pri podpise zmluvy. Platby do 30.dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414