Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom atypickej garsónky o výmere 2 izbového bytu, Františkánske námestie

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Františkánske námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.09.2021
Aktualizované
27.01.2023
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom priestor na bývanie alebo ubytovanie v suteréne budovy v centre mesta Prešov, na Františkánskom námestí. V tomto priestore je možné bývanie aj pre viacero osôb - maximálne 4. Pri obsadení menším počtom osôb dohoda na cene. Nachádza sa tu kuchynský kút, vybavený plynovým sporákom s elektrickou rúrou, drezom, veľkým pultom so 4 barovými stoličkami, ktorý má v spodnej časti skrinky na odkladanie kuchynských potrieb a práčku. Ďalej je tu veľká skriňa s posuvnými dverami, 4 váľandy, rozkladací gauč, 2 kreslá, konferenčný stolík, TV. Kúpeľňa a WC sú oddelené, v kúpeľni je sprchovací kút a 2 umývadlá. K dispozícii je aj priestor vo vstupnej chodbe so schodišťom, ktorý poslúži aj ako odkladací priestor na veci, ktoré sa nezmestia do bytu.

Podmienka je 2x depozit a platba do 30. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.