Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VOĽNÝ OD 1.4.2023 Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový byt

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Tarasa Ševčenka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.03.2023
Aktualizované
28.03.2023
Cena 550,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na ulici Tarasa Ševčenka (v blízkosti centra mesta Prešov). Byt sa nachádza na prízemí. V byte sa hneď za vstupnými dverami nachádza predsieň so šatníkovou skriňou, z ktorej vedú jedny dvere do kúpeľne a druhé do kuchyne a tretie do spálne. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s drezom, elektrický sporák s rúrou na pečenie, mikrovlna rúra, toastovač, magnetická lišta na nože, stôl so 4 stoličkami, chladnička s mrazničkou, barový pult s dvoma stoličkami, zariadenie na úpravu vody formou osmózy, potravinová skriňa s policami. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, batérie, práčka, WC, skrinková kúpeľňová zostava, bojler na ohrev teplej vody. V obývačke je skrinková obývačková zostava, rohový písací stôl, dvojdverová skriňa s posuvnými dverami, koberec. V spalní je manželská posteľ, skriňa, komoda malá, komoda veľká. Lokalita je pokojná a tichá, parkovanie je k dispozícii. Podmienka je 2x depozit a platba do 30. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.