Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom veľký 2 izbový bytu Magurská Prešov - v okolí OC MAX, bez nábytku

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sekčov
Ulica
Magurská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.01.2021
Aktualizované
28.11.2022
Cena 550,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne veľký 2 izbový byt v Prešove, na ulici Magurská. Byt je po novej rekonštrukcii, má plastové okná, plávajúce podlahy, novú kúpeľňu aj WC, novú kuchynskú linku, sporák, chladničku s mrazničkou. V tomto byte je veľmi veľká vstupná chodba, kde je možné vytvoriť dostatok úložného priestoru umiestnením skriň, botníkov, vešiakovej steny, pre pohodlný vstup do bytu. Z chodby je prístup do obývacej izby aj spálne. Obývačka má nadštandardne veľké rozmery, disponuje dvomi veľkými oknami, a je možné ju aj nábytkom predeliť na 2 samostatné izby v prípade, ak potrebujete vzadu spálňu, vpredu obývačku a druhú izbu môžete využiť ako detskú, alebo hosťovskú. Prístup do kuchyne je z chodby okolo bytového jadra, kde je veľká kúpeľňa a samostatné WC, ale taktiež aj z veľkej izby. Balkón je z kuchyne. Byt je vhodný pre ľudí, ktorý majú vlastný nábytok. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414