Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 736 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Huliaková
huliakova@diamondreality.sk
0903 705 351

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÝ VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI OBRANCOV MIERU

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sídlisko II
Ulica
Obrancov mieru
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
50 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
31.12.2022
Aktualizované
10.05.2023
Kristína Huliaková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 705 351

Popis nehnutelnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj veľký 2 izbový byt s lodžiou, po čiastočnej rekonštrukcií.

O NEHNUTEĽNOSTI
Byt sa nachádza na ulici Obrancov mieru na vyhľadávanom sídlisku II, neďaleko centra mesta. Byt prešiel úpravami, ktoré zahŕňali zmenu dispozície bytu, čím sa zväčšila kuchyňa a kúpeľňa získala možnosť plnohodnotného vetrania oknom, múrované jadro, výmenu okien za plastové (okrem obývacej časti), rozvody vody a elektriny (v kúpelni a kuchyni). Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kuchyne, obývačky s lodžiou, izby, kúpelne, a samostatného WC. K bytu tiež prislúcha aj pivnica.
Úžitková výmera nehnuteľnosti je 50 m2 + lodžia. Nachádza sa na 4. poschodí bytového domu zo 7. poschodí.

Rozlohou a dispozíciou je ideálny aj pre začínajúcu rodinku. Pre tých, ktorí majú investičný zámer je byt ideálnou voľbou, nakoľko je táto lokalita veľmi žiadaná nájomcami. Byt je zachovalý a nevyžaduje si okamžitú rekonštrukciu. Okrem toho je ihneď voľný. Takže s bývaním , alebo investičným zámerom môžete začať okamžite.

BYTOVÝ DOM
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala zateplenie, novú fasádu, výmenu vchodových dverí a nový výťah.

PARKOVANIE
Parkovanie je verejné a bezplatné.

OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
V okolí ulice Obrancov mieru sa do 5 minút pešou chôdzou nachádzajú:
- nákupné centrum Centrál (potraviny, pošta, pizzéria, fitness)
- materská a základná škola
- centrum mesta je pešou chôdzou - vzdialené 15 minút
- potraviny LIDL a KAUFLAND - vzdialené 10 minút
- v blízkosti verejná autobusová doprava a bezproblémové napojenie na hlavný ťah (smer Poprad, alebo Košice)

Plánujete kúpiť nehnuteľnosť, kde v budúcnosti nebudete mať žiaden problém s jej predajom? Pri tejto nehnuteľnosti takéto obavy mať nemusíte vzhľadom na polohu bytu. Dohodnite si obhliadku, a presvedčte sa sami o výhodách tohto bytu.
Cena zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátene poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti.