Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Prenájom kancelárie v Bratislave? Špecialisti vám pomôžu nájsť najvýhodnejšiu lokalitu aj cenu

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.09.2018 - 2014
Lokalita, veľkosť, cena, dispozičné riešenie, dĺžka a podmienky zmluvy. Aj toto všetko musíte pri hľadaní najvhodnejšej kancelárie pre svoju firmu zohľadniť. Vedieť, čo potrebujete, je základom každého pátrania za optimálnym administratívnym priestorom. Aby ste sa nepopálili, mali by ste však poznať aj danosti bratislavského realitného trhu. Alebo si najať niekoho, kto je v tejto oblasti špecialistom. Kde hľadať?

Majte po svojom boku odborníka

Spoločnosť JLL funguje na slovenskom trhu od roku 2006. Špecializuje sa najmä na oblasť nehnuteľností – od poradenstva pri ich prenájme cez správu budov až po prieskum trhu. Vďaka týmto dlhoročným skúsenostiam špecialisti firmy vedia, ako prenajímatelia rozmýšľajú, a dokážu to premeniť vo vašu výhodu. Ich cieľom je v prvom rade vaša spokojnosť, preto sa snažia získať pre vašu firmu tie najvýhodnejšie podmienky. Spoločnosť JLL zároveň pravidelne monitoruje ceny a obsadenosť vo viac ako 400 budovách nielen v Bratislave, ale aj v iných mestách. Tak vám dokážu poradiť, usmerniť aj vysvetliť, čo hľadáte a prečo je priestor v centre pre vás výhodnejší ako ten v industriálnej štvrti.

Netrápte sa v priestore, ktorý vám nevyhovuje

Dlhodobo si prenajímate kanceláriu v Bratislave, tá vám však prestala vyhovovať? Aj takáto situácia sa dá riešiť – minimálne tým, že sa znovu prejednajú vaše aktuálne nájomné podmienky. V prípade, že zrušenie zmluvy nebude možné, špecialisti z JLL sa budú snažiť o iné riešenie situácie – či už to bude jej skrátenie, alebo získanie vhodnejších priestorov v aktuálnej, resp. inej nehnuteľnosti majiteľa. Priestory vám síce vyhovujú, no zdá sa vám, že platíte priveľa? JLL vám pomôže znížiť náklady na prevádzku kancelárie. Samozrejmosťou je aj konsolidácia všetkých aktuálnych zmlúv do jednej či pomoc so sťahovaním do nových priestorov.

Upravte si kanceláriu podľa svojich potrieb

Nájsť vhodnú kanceláriu je základom pre úspešnú firmu, tam sa to však nekončí. Okrem dobrej lokality, veľkosti a ceny je tiež potrebné myslieť na zamestnancov a vytvoriť im prostredie, v ktorom sa budú cítiť dobre a zároveň bude spĺňať najnáročnejšie štandardy dnešných podnikateľských potrieb. Aj v tejto oblasti sa môžete spoľahnúť na spoločnosť JLL, ktorá pre vás pripraví stratégiu kancelárie na mieru – zabezpečí všetko od technického dozoru cez prípravu technických špecifikácií až po asistenciu pri preberaní priestorov či pomoc so samotným sťahovaním.

Chcete sa dozvedieť o týchto možnostiach viac alebo si pozrieť prehľadnú mapu voľných kancelárií v Bratislave? Navštívte internetovú stránku www.volnekancelarie.sk a spoľahnite sa na odborníkov na trh s nehnuteľnosťami.