Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované - Chata Duchonka - čiastočná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Prašice
Ulica
Duchonka
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
110 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
26.03.2021
Aktualizované
07.04.2021
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú chatu, v rekreačne oblasti Duchonka. Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 59m2, pozemku 618m2.  Chata z roku 1981 je trojpodlažná - murovaný suterén (kvádra) a dve drevené podlažia.  V suteréne sa nachádza vstupná miestnosť, samostatné WC s práčkou, 2x sklad a veľká spoločenská miestnosť s krbom. Na I. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, kuchynka a spoločenská miestnosť s výstupom na priestranná terasu. Na II. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve menšie spálne. Chata prešla v roku 2019 čiastočnou rekonštrukciou - rozvody vody, odpad, odizolovanie časti suterénu, nová kúpeľňa, dlažba..... Chata "susedí" s lesom. Podlaha: drevená, dlažba. Steny: stierky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: drevená, murovaná. Kúrenie: lokálne, krb. Sedlová strecha. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Prevažne rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, krb. Cena 62 000 €