Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Praktické tipy, ako sa zbaviť nekonečného hluku od susedov

Redakcia Predajprenajom.sk - 19.08.2020 - 580
Ak vás nebaví počúvať neustály hluk prichádzajúci zo susedných bytov, jedinou cestou z tejto situácie je kvalitná zvuková izolácia. Moderné materiály tento problém vyriešia ľahko a lacno.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na tie najlepšie, aby bol komfort vášho bývania naozaj vysoký.

Akustická pena to zvládne na jednotku

Inštalácia zvukovo izolačných materiálov v byte je pomerne jednoduchý postup. Aby sa ale dosiahol kvalitný výsledok, musí sa k tomuto procesu pristupovať zodpovedne. Správne výpočty a výber materiálov vám umožnia vytvoriť interiér s maximálnymi zvukovoizolačnými vlastnosťami. Stačí si zvoliť správnu akustickú penu.

Medzi výhody zvukovo izolovaných stien v byte týmto materiálom patrí:

  • zlepšenie pohodlia bývania;
  • v niektorých prípadoch zvukotesné materiály plnia funkciu vyrovnania stien v byte;
  • vlastnosti tepelnej izolácie;
  • vonkajšia zvuková izolácia poskytuje útulné prostredie a zároveň obmedzuje hluk z ulice;
  • vďaka svojmu zloženiu je izolácia pomerne tenká, takže neovplyvňuje ani využiteľnosť obytnej plochy.

Tento typ izolácie je vhodný najmä na steny, cez ktoré k nám preniká hluk od susedov najviac. Čo však s tým, ktorý vytvárame pri chôdzi po podlahe?

Kročajová izolácia pre zvukotesnú podlahu

Bývanie v byte a mestskom prostredí má svoje výhody a komfort. Problém sa môže objaviť v momente, ak sú vaše alebo kroky vašich detí pre susedov pod vami moc výrazné. To sa dá veľmi jednoducho zmeniť tým, že pod svoju novú podlahu inštalujete špeciálnu kročajovú izoláciu. Podobne ako akustická stena, vytvára membránu, ktorá blokuje prenikanie nepríjemných zvukov na druhú stranu. K jej výhodám patria:

  • nízka dynamická tuhosť;
  • malá hrúbka;
  • najvyšší výkon odhlučenia.

Tento typ zvukovej izolácie sa prispôsobí akýmkoľvek povrchom a podlahám. Je kvalitná, nenáročná na aplikáciu do prostredia a poskytuje vysoké odhlučenie konkrétneho priestoru.

Stačí sa len presvedčiť a bývanie si konečne vylepšiť. Ticho je predsa pre naše zdravie, blaho a komfort potrebné.

Zdroj obrázka: Damir Khabirov/Shutterstock.com