Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Praktické a jednoduché: Tipy na zariadenie komfortnej kuchyne

Redakcia Predajprenajom.sk - 25.05.2021 - 574
Nielen v spálni a príjemne mäkkej posteli trávime tretinu svojho života. Ani kuchyňa nie je výnimkou. Frekvencia pohybu osôb v tejto miestnosti je veľmi vysoká, preto by mala byť zariadená nielen krásnymi, ale aj funkčnými a maximálne pohodlnými doplnkami.

Inštalácia všetkého vybavenia do často malého priestoru si však vyžaduje schopnosť veci medzi sebou kombinovať, aby z toho potom vznikla harmónia príjemná nielen pre oko. Ako to môžete dosiahnuť aj bez miliónového rozpočtu?

Zabudnite na stereotyp

Novým trendom v dizajne kuchyne je maximálny odklon od tradičných skriniek, políc a ich obvyklých usporiadaní. Svetoví výrobcovia ponúkajú, aby sa ľudia na svoju kuchyňu pozerali ako na živý multifunkčný priestor, ktorý zahŕňa nielen varenie a skladovanie riadu.

Neobmedzujte sa preto na štandardnú sadu prvkov. Pri zariaďovaní kuchyne postupujte skôr podľa vlastných potrieb. Pridajte police, výklenky, závesné konštrukcie, vitríny, konzoly a komody s originálnymi úchytkami na nábytok - alebo naopak zlikvidujte všetko, čo je pre vás v tomto priestore nadbytočné, a nechajte si len to nevyhnutné. Jednoducho povedané, navrhnite si kuchyňu presne tak, ako chcete.

Vyberte si pekný nerezový drez

Moderná kuchyňa je nemysliteľná bez pracovnej dosky a zabudovaného systému čistenia vody. Tento bod by sa nemal v žiadnom priestore zanedbávať a podceňovať. Koniec koncov, blahobyt celej rodiny vo veľkej miere závisí od vody, ktorú pijeme a ktorú používame pri varení.

Aby bola preto pre vás vaša kuchyňa naozaj pohodlná a pripravená na všetky dôležité úlohy, nezabudnite si vybrať aj pekný nerezový drez, ktorý toho veľa znesie a stále zachováva svoj pôvodný vzhľad.

Premyslené úložné priestory

Rozdeľovače zásuviek, ďalšie doplnky pre police a skrinky, háčiky, kontajnery alebo boxy. Moderná kuchynská súprava je nemysliteľná bez takejto decentnej výplne, ktorá zjednodušuje skladovanie a pomáha pri organizovaní priestoru.

Tak na tieto veci pri zariaďovaní vašej kuchyne myslite a určite si pohodlie v nej aj pri náročnej príprave jedál užijete.

Zdroj obrázka: Jokiewalker/Shutterstock.com