Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 271 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Poznáte nebezpečenstvá stagnácie vzduchu v interiéri

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.02.2022 - 652
Na zabezpečenie dobrej kvality vnútorného ovzdušia a minimalizáciu rizika znečistenia vnútorného ovzdušia v dôsledku príliš vysokého percenta oxidu uhličitého, radónu alebo oxidu uhoľnatého, ako aj množenia baktérií a vírusov, ktoré môžu ohroziť zdravie, je zásadne dôležité mať dobré prúdenie čerstvého vzduchu v našich izbách.

Znečistenie ovzdušia môže mať v skutočnosti silný vplyv na zdravie, čomu môžete poznaním dôležitých informácií a faktov včas predísť.

Aké sú negatívne účinky stojatého vzduchu v interiéri?

Stagnujúci vzduch v miestnosti môže spôsobiť nielen zdravotné, ale aj problémy so sústredením. Slabé okysličenie v miestnostiach môže v skutočnosti viesť k neustálemu pocitu ospalosti a ťažkostiam pri plnení úloh. A pritom sa dá tomu tak jednoducho predísť, ak si na okná inštalujete kvalitné siete proti hmyzu a budete častejšie vetrať.

Všetky zdroje znečistenia vnútorného ovzdušia sú spojené s uvoľňovaním plynov alebo častíc do ovzdušia, ktoré sa stávajú hlavnou príčinou problémov s kvalitou vnútorného ovzdušia v našich miestnostiach.

Ako zlepšiť vnútorný vzduch v interiéri?

Nedostatočné vetranie miestností môže v skutočnosti zvýšiť úroveň prítomných znečisťujúcich častíc, najmä ak nie je privádzaný dostatok vonkajšieho vzduchu na zriedenie škodlivých emisií emitovaných vnútornými zdrojmi.

Dokonca aj jednoduché vysoké úrovne teploty a vlhkosti môžu zvýšiť koncentrácie niektorých znečisťujúcich častíc, ako aj podporiť množenie baktérií. Niektoré zo škodlivých účinkov, ktoré tieto látky môžu mať na zdravie, sa môžu prejaviť čoskoro po jednorazovom alebo opakovanom vystavení znečisťujúcej látke.

Tieto príznaky zahŕňajú podráždenie očí, nosa a hrdla, bolesti hlavy, závraty a únavu. Nájdite si preto čas a myslite pri tienení okien novými žalúziami na zachovanie vetrania a prúdenie vzduchu v miestnosti.

Zdroj obrázka: Bonsales/Shutterstock.com