Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Potrebujete vymeniť okná? Toto by ste si mali všímať pri ich výbere

Redakcia Predajprenajom.sk - 19.08.2020 - 827
Hlavnými požiadavkami na okná bytových domov sú vysoká zvuková a tepelná izolácia, bezpečnosť a vetranie miestnosti. Dôležitým faktorom je aj výber vhodných komponentov, pretože práve ich kvalita ovplyvňuje tesnosť krídel a prácu kovania. Obyvatelia nižších poschodí by si mali zasa zvoliť plastové okná vybavené s lepšími ochrannými prvkami. A ak v byte žijú malé deti, je nevyhnutné, aby z vnútornej strany boli bezpečnostné blokovacie prvky.

Správne meranie je základ

Na určenie presných rozmerov vhodného budúceho okna je dobré vždy zavolať odborníka. Len oni najlepšie vedia, ako správne vykonávať konkrétne merania, aby sa dal profil daného okna ľahko namontovať a v budúcnosti nebudú s jeho prevádzkou žiadne problémy.

Po rozhodnutí o parametroch vhodného plastového okna, jeho vzhľade, počte krídel, prítomnosti priečok a parapetu, môžete pristúpiť k výberu vhodných modelov. Nerozhodujte sa len podľa nízkej ceny, pretože náročná výmena z dôvodu nízkej kvality takýchto okien vám zbytočne zaberie čas a vytiahne z peňaženky ešte viac peňazí.

Výber typu otvorenia krídla

Pri výbere plastových okien by ste sa mali rozhodnúť aj pre typ krídla. Určujú funkčnosť konštrukcie a pohodlie jej obsluhy. Typ krídla sa musí zvoliť aj v závislosti od veľkosti konštrukcie, počtu okien v miestnosti a toho, či je potrebné pravidelné vetranie.

Aký najlepší PVC profil si vybrať

Profily plastových okien sú väčšinou rozdelené do troch tried: prémiové, štandardné a ekonomické. Ktoré okná zvoliť, závisí aj od požiadaviek na tepelnú izoláciu a finančných možnosti zákazníka.

Myslite ale na fakt, že spoľahlivosť celej konštrukcie a komfort bývania závisí od typu profilu. Sú vyrobené z PVC a na prvý pohľad vyzerajú veľmi dobre. Ich tepelná izolácia je zabezpečená vnútornými vzduchovými komorami a pevnosť kovovou výstužou. Čím vyššia je trieda profilu, tým väčšia je hrúbka vonkajšej steny okna.

Rozhodne nič pri výbere týchto dôležitých doplnkov nepodceňujte a určite bude spokojnosť s vaším domovom vysoká.

Zdroj obrázka: studiovin/Shutterstock.com