Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Potrebuje váš interiér nové schody?

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.03.2021 - 892
Schodisko je dôležitou súčasťou domova, ktoré môže napomôcť majiteľom dostať sa do ďalších oblastí domu, najmä tých z horných oblastí. Slúži ako spojovacia cesta z jedného poschodia do druhého, zvyčajne do medziposchodia. Okrem funkčného účelu však vytvára v interiéri aj  krásny dizajnový prvok.

Záleží však na tom, čo pri výbere tejto dôležitej konštrukcie uprednostníte. Treba myslieť na faktory, ktoré majú rozhodujúce slovo bez ohľadu na vaše preferencie. Ktoré to sú?

Rozhodujúce slovo má  váš rozpočet

Jedným z rozhodujúcich faktorov, na ktorý je potrebné sa zamerať pri výbere návrhu nových drevených schodov, je rozpočet. Od jeho výšky závisí výber materiálu, dizajn schodov a ostatných doplnkov, ktoré k nim potrebujete. Premyslite si teda aké možnosti máte a až potom vyberajte.

Nepodceňujte ani priestor

Pred výberom schodov a dôležitých nášľapov na schody tiež nahliadnite do priestoru vášho domova. To vám môže pomôcť premyslieť a vybrať si dizajn, ktorý nezaberie veľa miesta a poskytne potrebný komfort. Priestor je teda ďalším dôležitým rozhodujúcim faktorom pri výbere správneho schodiska pre váš domov.

Myslite na bezpečnosť

Je veľmi dôležité brať do úvahy aj bezpečnosť vašich schodov. V tomto smere treba myslieť nielen na zábradlie, ale aj protišmykovú plochu schodov, ich veľkosť a výšku.

Nezabudnite sa rozhodovať aj na základe materiálu, pohodlia a toho, kto bude schody najčastejšie využívať. Čím viac si na jednotlivé detaily nového schodiska posvietite, tým lepšie vám a celej rodine budú slúžiť!

Zdroj obrázka:Photographee.eu/Shutterstock.com