Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Knurovská
knurovska@realitygerlach.sk
0907977350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj menšieho 3 izbového bytu v Poprade.

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Banícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
15.01.2020
Renáta Knurovská Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

REALITY GERLACH ponúka na predaj pekný čiastočne prerobený 3 izbový byt s balkónom v Poprade.  Nachádza sa vo výbornej lokalite, blízke centrum mesta, pri nemocnici na Baníckej ulici, na 2/4 poschodí tehlového veľmi slušného bytového domu. Pozostáva z troch obytných miestností, obývacej časti s kuchynským kútom a jedálenským kútom, veľkej izby s francúzskym balkónom, jednej menšej izby vhodnej ako pracovňa alebo detská izbička a kúpeľne spojenej s WC.  Byt bol  kompletne  zrekonštruovaný cca v roku 2007, čiže je obývateľný bez väčších úprav, no je potrebné urobiť v celom byte omietky. Má priestrannú murovanú kúpeľňu s oknom, kde je sprchovací kút, je  spojená s WC, plastové okná, bezpečnostné dvere, drevené  podlahy, interiérové dvere, zaťahovacie dvojkrídlové dvere z masívu, kuchynskú linku.  Orientácia bytu je  na juhovýchod a jedno okno na severozápad.  Byt je slnečný, svetlý a priestranný.  Rozloha bytu 59, 46m2 + balkónik. Patrí k nemu  veľká murovaná pivnica.  V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Byt je vyprataný a voľný ihneď.