Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 237 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martina Fridmanová
martina.fridmanova@deltaproperty.sk
+421 949 364 805

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT 72m2 - vhodný aj pre administratívny priestor

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Uherova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
07.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 178 000,00 €
Ing. Martina Fridmanová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 949 364 805

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v novšom polyfunkčnom bytovom dome "ALFA" na Uherovej ul. v Poprade.

ROZLOHA: Byt má obytnú plochu 72m2 plus plocha balkóna.

KÚRENIE: vlastný plynový kotol so zásobníkom na teplú vodu a na streche bytového domu sa nachádzajú slnečné kolektory, ktoré zabezpečujú v slnečných dňoch ohrev vody.

BUDOVA: Polyfunkčný bytový dom "Alfa" bol kolaudovaný v roku 2009.

Mesačné náklady za byt sú veľmi nízke.

POPIS BYTU: vstupná chodba, priestranná kúpeľňu, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývacou izbou, ďalšie dve izby. V obývacej izbe je výstup na veľký balkón. V druhej izbe je francúzsky balkón. 

POSCHODIE: byt je na 2 poschodí z celkovo 4. V budove sa nachádza iba 12 bytov. 

Na 1.poschodí bytového domu sa nachádzajú okrem polyfunkcie aj spoločné priestory, ktoré slúžia ako odkladací priestor pre 12 bytov..

Lokalita, v ktorej sa bytový dom nachádza je vynikajúca - skvelé parkovanie, v blízkosti zastávka MHD, obchody, OC Max, Kaufland, Sintra.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky