Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 945 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave v Poprade

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Svätoplukova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.11.2022
Aktualizované
25.11.2022
Cena 145 000,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj útulný 3-izbový byt s balkónom na ulici Svätoplukova v Poprade. Byt je v pôvodnom stave (v celom byte boli menené iba nové plastové okná). Byt sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi. Byt je najďalej od výťahov, takže nebudete rušení dverami výťahu. Orientácia bytu je východ-juh. Balkón je orientovaný na južnú stranu. Celková podlahová plocha bytu je 58 m2 + 4 m2 má balkón. K bytu prislúcha pivnica. Dispozične byt pozostáva z veľkej priestrannej chodby, obývačky, z ktorej je výstup na balkón, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne a toalety. Bezproblémoví a slušní susedia v okolí. V blízkosti bytového domu sa nachádza lekáreň, reštaurácia, potraviny, kaderníctvo, drogéria, bankomat, kaviareň, kostol a mnoho ďalšieho. Cena: 145.000. MOŽNÁ DOHODA NA CENE! Byt je neobývaný a kúpou ihneď voľný. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/f43303a0-3fb0-4d80-903e-5195654d0b4d. Pre viac informácií a obhliadky kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.