Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Anna Menzáková
anna.menzakova@deltaproperty.sk
+421 907 949 185

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Na predaj 4-izbový byt s loggiou- Poprad, ul. Suchoňova

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Suchoňova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
91 m2
Celková plocha
91 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.10.2022
Aktualizované
10.05.2023
Anna Menzáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 949 185

Popis nehnutelnosti

Delta Property- realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v Poprade na ul. Suchoňovej. Nachádza sa v lakalite sídliska Juh 3, kde je kompletná občianska vybavenosť. Byt je slnečný, s výhľadom na Vysoké Tatry. 

BYT:

* rozloha 91 m2

* poschodie 2/8

* orientácia  východ - západ

* vlastníctvo osobné

* plastové okná v celom byte

* plávajúce podlahy v izbách

* pivnica v suteréne bytového domu

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou

 Nachádza v bytovom dome, ktorý je zateplený a v ktorom prebehla rekonštrukcia spoločných priestorov v suteréne (t.j  vstupné chodby, schránky na poštu, vchodevé dvere a taktiež výťah).

Bližšie informácie vám poskytne Anna Menzáková 0907 949 185.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.