Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kompletne prerobený 1-izbový byt s dvoma balkónmi v Poprade

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Juh-3
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
25.11.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 380,00 €/mes.
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na sídlisku Juh-3 v Poprade. Celková podlahová plocha bytu je 41 m2 + 2 balkóny. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývacej izby, z ktorej je priamy výstup na balkón, kuchyne, z ktorej je takisto priamy výstup na balkón, kúpeľne a toalety. Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s výťahom. Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plyn, voda, kanalizácia a elektrina. V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádzajú potraviny Sintra, Kaufland, základná škola, reštaurácia, rôzne obchody s priemyselným tovarom, pošta či banka. Byt je k dispozícii ihneď. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Preferovaní budú uchádzači bez domácich zvierat a nefajčiari. Cena: 380,- eur/mesiac vrátane energií, internetu a televízie. Depozit je vo výške 250,- eur.

Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, tel. č.: 0907 862 139, e-mail: recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.