Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Obchodné priestory na predaj Poprad - Veľká

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Mestská časť
Veľká
Ulica
Veľká
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
188 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
12.08.2018
Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka Vám ponúka na predaj obchodný priestor v mestskej časti Popradu - Veľká.

PRIESTOR: Výmera je 188 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v polyfunkčnej budove na prízemí v centre mesta Poprad. Možné využiť na obchodné ale aj skladové priestory, nakoľko za budovou sa nachádza aj nakladacia rampa a veľké parkovisko. V minulosti tieto priestory slúžili ako potraviny. Priestor je v pôvodnom stave - možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS a priestor má odkúpený aj pozemok, vlastné plynové kúrenie (kotol).

DISPOZÍCIA: Priestor pozostáva z 1 veľkej miestností a 4 menších, WC, zadného vchodu, kde sa nachádza nakladacia rampa a dostatok parkovacích miest.

LOKALITA: Obchodný priestor sa nachádza v dobrej lokalite (smerom na letisko). Kompletná občianska vybavenosť.

Cena: 142 900,-€

Pri vážnom záujme možná dohoda.

Ak Vás táto ponuka zaujala, môžete ma kontaktovať na t.č. 0940 399 661 alebo mailom na: dominik.findura@deltaproperty.sk

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom.

Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.