Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 886 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na stavbu chaty/domu 2950m2 + 6760m2, polosamota, PODKYLAVA

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Podkylava
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2950 m2
Pridané
12.12.2016
Aktualizované
18.03.2019
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

173261 - V peknom a tichom prostredí myjavských kopaníc ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 2950 m2. Pozemok sa nachádza v katastri obce Podkylava, na polosamote. Je mierne svahovitý, šírka v najširšej časti je 53m, dĺžka je 68m. Pri pozemku vyviera vodný prameň, elektrina je v dosahu asi 100m. Prístupová cesta je momentálne cez potok, ale je možnosť dokúpiť ďalšiu parcelu s výmerou 6760 m2 a cez ňu urobiť novú prístupovú cestu. Šírka tejto parcely je 25m, dĺžka 260. Na základe potvrdenia od obce je možnosť využitia pozemku na stavbu rodinného domu, chaty, chalupy...K pozemku je vydané povolenie na vybudovanie elektrickej prípojky. V okolí  sa nachádza niekoľko chalúp. Tiché prostredie.

Cena je 25000 €.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.  Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky