Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt v Podrezovej, ihneď voľný, NA PREDAJ

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Ulica
Kolkáreň
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
10.02.2023
Aktualizované
10.02.2023
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

V NOVOM BÝVANÍ RK sme pre Vás pripravili na predaj 2 izbový byt o rozlohe 67 m2 ma Kolkárni v Podrezovej, v nízkej tehlovej bytovke. Nachádza sa na druhom poschodí otočení na severnú stranu s výhľadom na Šiklov.

Dispozične pozostáva: zo vstupnej predsiene, kuchyne so špajzou, dve izby, kúpeľne a samostatnej toalety. Príslušenstvom bytu je pivnica na prízemí, ale aj časť podkrovnej časti slúžiaci ako skladový priestor.

Kúrenie je samostatné plynovou pecou, ktorá vyhrieva aj vodu, nachádza sa v kúpeľni, no možnosť kúrenia aj pevným palivom čo je veľkou výhodou tohto bytu.

Náklady na bývanie sú približne 50 Eur do bytového družstva plus elektrina a plyn podľa spotreby.

Byt je ihneď voľný, bez tiarch, vecných bremien a záložného práva, možnosť kúpi aj na úver a predáva sa v stave v akom je zobrazený na fotografiách. Je v osobnom vlastníctve. Byt je vyriadený, kompletne vyprataný, nové plávajúce podlahy, vymaľovaný, vystierkovaný, potreba si spraviť kúpeľňu podľa svojich predstáv.

Treba si len dohodnúť obhliadku, vidieť osobne a presvedčiť sa o výhodách tejto nehnuteľnosti. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na tel. č. 0944 222 177 a rada Vám poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, servis sprostredkovateľa po celý čas až po odovzdanie nehnuteľnosti.

BONUS: Naši klienti dostanú zľavový poukaz na nákup v predajni Orion (centrum S1).