Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 392 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BEZBARIÉROVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR 184 m2 v novostavbe Piešťany, Pod Párovcami

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
184 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
29.07.2020
Aktualizované
18.10.2021
Cena 170 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o celkovej výmere 184 m2 v novostavbe polyfunkčného domu, kolaudovanom v r. 2010. Objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza v severnej okrajovej časti mesta Piešťany, lemovaný ulicami Pod Párovcami a Žilinská. 

Nebytový priestor má dva samostatné vchody. Zázemie k nebytovému priestoru: vstupná chodba, dve šatne (1x WC s umývadlom a 1x WC s umývadlom + sprcha)

Podlahy vo všetkých miestnostiach sú keramické dlažby, stropy sú kazetové, okná a dvere sú hliníkové. Zavedená je pevná linka, internetové pripojenie. Vykurovanie je samostatne ovládané, vlastný ohrev vody s digitálnym termostatom. V nebytovom priestore je už zabudovanú klimatizácia. K nebytovému priestoru sú v cene aj dve vonkajšie parkovacie miesta, susediace s nebytovým priestorom.

Vykurovanie je cez centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v spoločnej kotolni/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé nebytové priestory. Veľmi nízke mesačné náklady.

Polyfunkčný dom je zatriedený do energetickej triedy "B". Nízke mesačné náklady cca 50 Euro /mes. Vhodné aj ako investícia.

Super cena 170 000 €  ......    t.j. len 924 Eur/m2  !!!

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďaľších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk