Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 615 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1-izbový byt, 36m2 Piešťany

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
Vodárenská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
23.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Cena 370,00 €/mes.
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178266 - Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v kúpeľnom meste Piešťany, na Vodárenskej ulici. Byt s užitkovou plochou 36 m2 sa nachádza na 2. poschodí 3-poschodového bytového domu bez výťahu. Je kompletne moderne zrekonštruovaný a prenajíma sa so zariadením. V byte je kuchynský kút s novou kuchynskou linkou a so spotrebičmi prepojený s obývačkou v ktorej sa nachádza nová sedacia súprava, konferenčný stolíka televízor. Z obývačky je vstup do spálne, kde je nová posteľ a vstavaná skriňa. Kúpelňa so sprchovacím kútom a pračkou je spojená s WC. Byt je na prenájom max pre dve dospelé osoby a jedno malé dieťa. Cena: nájom 370,- €/ mesiac s energiami pri obsadení dvoma osobami, 400.-€/mesiac s energiami pri obsadení jednej osoby. Depozit: 600,-€

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903 641 632

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky