Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 105 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*REZERVOVANÉ* Tehlový Byt 1+1 Piešťany - vlastné elektrické kúrenie, 27,50 m2

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
27 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
13.09.2020
Aktualizované
05.03.2021
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178990  - V severnej časti kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj čiastočne zariadený 1 izbový byt s francúzskym balkónom.  Úžitková plocha bytu je 27,50m2, z toho 2,5m2 vlastná pivnica + spoločné pivničné priestory - kočíkáreň. V roku 2014 sa realizovala kompletná rekonštrukcia bytu ako aj celého bytového domu, vrátane strechy, fasády a nádvoria.  Dispozícia: vstupná predsieň, izba s francúzskym balkónom, kuchynka, kúpeľňa s WC a murovaná pivnica. Podlaha: gumolín +  dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, indukčná platňa, chladnička s mrazničkou. Kúrenie: vlastné - elektrické + klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami - Securido. Výhody: pozemok okolo bytového domu je uzavretý a uzamknutý diaľkovo ovládanou bránou, byt je orientovaný na východ.

Cena 59 000 €

Možnosť prikúpiť aj garáž vo dvore o výmere 19m2 v cene 7.000 € !

Ďalšie informácie Vám poskytneme na tel.č. 0905 436 650 alebo na mail adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)

Všetky naše ponuky nájdete na vasereality.sk.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 436 650